menusearch
dtz-travel.com

راهنمای کامل کشور آلمان

تقویم
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
جستجو
هدر سایت

راهنمای کامل کشور آلمان

(0)
(0)
اشتراک خبر در شبکه های اجتماعی اشتراک
تاریخ درج خبر چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰
تعداد بازدید خبر 1005
راهنمای کامل کشور آلمان
   

نام لاتین

   نام انگلیسی : Germany
 پایتخت   پایتخت : برلین
       نوع حکومت   نوع حکومت : فدرال پارلمانی/ صدراعظم
 قاره   قاره : اروپا
 زبان اصلی   زبان رسمی : آلمانی
 زبان رایج   زبان‌های رایج : انگلیسی و صربی
 جمعیت   جمعیت : 83 میلیون نفر در سال 2018
 واحد پولی   واحد پولی : یورو معادل 1/139 دلار آمریکا
 منطقه زمانی   منطقه زمانی : GMT +2 UTC+1(CET)
 پیش‌شماره کشور   پیش‌شماره کشور : 0049
 پسوند دامنه   پسوند دامنه وب‌سایت‌ها : .de

راهنمای کامل کشور آلمان

رتبه کشور آلمان در زمینه خدمات دوم بوده و این کشور73 درصد از فضای شغلی خود را در بخش خدمات به کار گرفته است. کشور آلمان در زمینه حمل و نقل، هتل ها و همینطور رستوران ها و بخش های مالی رتبه خوبی را به خود اختصاص داده و به این ترتیب این کشور قدرت 5 برابری را در زمینه خرید به نسبت سایر کشورهای مشابه به خود اختصاص داده است؛ در سال 2018 در زمینه کارآفرینی و ثبت شرکت این کشور توانسته رتبه بالایی را به خود اختصاص دهد. از بین 500 شرکت بزرگ دنیا در حدود 37 شرکت مربوط به کشور آلمانهست. حدود 95 درصد از مردم کشور آلمان به زبان آلمانی صحبت می‌کنند و البته زبان های صربی در بخش شرقی این کشور نیز دیده می‌شود. در حدود 6 درصد از مردم آلمان در مرز دانمارک زندگی می‌کنند و مذهب رسمی مردم آلمان مسیحیت است و در حدود 34 درصد از نها پروتستان هستند.

راهنمای کلی کشور المان

اقتصاد آلمان

بازار کشور آلمان germany یک بازار پویا و سطح بالا در جهان محسوب شده به طوری که نوآوری بازار آلمان در تمام جهان شناخته شده است. در این کشور نیروی کار ماهر بسیار زیادی وجود دارد و سرمایه زیاد بوده و سطح فساد بسیار کم اعلام شده است. کشور آلمان بزرگترین اقتصاد در اروپا محسوب می‌شود که این کشور از نظر تولید ناخالص ملی بسیار بزرگ بوده و رتبه سوم صادرکننده بزرگ جهان به کشور آلمان تعلق دارد. این کشور از نظر اقتصادی در بخش خدمات توانسته 70 درصد از امکانات را پوشش دهد و در زمینه صنایع به صادرات 29 درصد رسیده است و در بخش کشاورزی در حدود یک درصد تولید ناخالص را شامل می‌شود. با توجه به آماری که به دست ما رسیده است این کشور در حدود 40 درصد از درآمد خود را از طریق صادرات به دست می‌آورد. آلمان دارای ذخایر نسبتاً غنی از چوب و سنگ آهن است. این کشور دارای گاز طبیعی وسیعی بوده و سوخت های فسیلی، انرژی باد و همینطور زیست توده از بخش های مهم این کشور محسوب می‌شود. تولید ناخالص داخلی در سال 2018 برای آلمان 3.684 تریلیون دلار اعلام شده است و به این ترتیب این کشور قدرت 5 برابری را در زمینه خرید به نسبت سایر کشورهای مشابه به خود اختصاص داده است. رشد تولید ناخالص داخلی در سال 2018 در حدود +2 درصد اعلام شده است. میزان تورم در این کشور 1.7 درصد بوده و در حدود 16 درصد از مردم آلمان زیر خط فقر زندگی می‌کنند. نرخ بیکاری در این کشور کمتر از 5.1 درصد است. صنایع اصلی در کشور آلمان آهن فولاد، زغال سنگ، سوخت های معدنی، پلاستیک، خودرو و واگن سازی است. این کشور در زمینه تجهیزات پزشکی و همینطور مواد دارویی نیز توانسته به رتبه خوبی دست یابد؛ قیمت دلار آلمان متغیر است.

 

راهنمای کامل کشور المان

آلمان در رنکینگ جهانی

کشور آلمان germany در زمینه صادرات رتبه بالایی داشته و بیشترین محصولات صادراتی این کشور شامل وسایل موتوری، ماشین آلات، مواد شیمیایی، تجهیزات الکترونیک، دارو و فلزات و همینطور مواد غذایی و پارچه و محصولات پلاستیکی است. شرکت های اصلی صادراتی در اتحادیه اروپا در حدود 58 درصد، ایالت متحده آمریکا 8.8 درصد، چین 6.4 درصد، ترکیه 1.9 درصد و سایر کشورها در حدود 20.8 درصد است. در زمینه واردات کشور آلمان رتبه خوبی داشته در لیست ده کشور برتر وارداتی قرار گرفته و شرکت های اصلی وارداتی به اتحادیه اروپا تعلق دارد.

رتبه کشور آلمان در زمینه خدمات دوم است و این کشور 73 درصد از فضای شغلی خود را در بخش خدمات به کار گرفته است. کشور آلمان در زمینه حمل و نقل، هتل ها و همینطور رستوران ها و بخش های مالی رتبه خوبی را به خود اختصاص داده است. رتبه کشور آلمان در زمینه بهداشت و درمان نیز قابل قبول است. این کشور 24 درصد از نیروی کار خود را در زمینه بخش تولید به کار گرفته است. در حوزه های شیلات و جنگلداری شاهد رشد بالایی برای کشور آلمان هستیم.

از بین 500 شرکت بزرگ دنیا در حدود 37 شرکت مربوط به کشور آلمان است. که نشان از قدرت اقتصادی بی نظیر این کشور خواهد بود. تعداد افرادی که در بخش صنایع خدماتی مشغول به کار هستند دو برابر کارکنان صنعت تولیدی است. امور مالی و بانکداری در این کشور ارزش بالایی دارد.

 

راهنمای کامل کشور المان

حکومت آلمان

در این بخش می‌خواهیم نگاهی اجمالی و البته دقیق به ساختار سیاسی کشور آلمان germany داشته باشیم؛ کشور آلمان در حال حاضر بر اساس قانون اساسی اداره شده و در اغلب کشورها رئیس جمهوری عالی ترین مقام سیاسی است اما در کشور آلمان صدر اعظم تصمیم گیرنده نهایی است و رییس جمهوری سمت تشریفاتی دارد. رییس جمهور در این کشور قدرت بالایی دارد و در زمانی که بی ثباتی در کشور حاکم است وارد میدان می‌شود. پارلمان کشور آلمان متشکل از مجلس و همینطور مجلس مشورتی است. در این کشور دادگاه قانون اساسی نیز جایگاه بسیار مهمی دارد و در تشکیلات حکومتی نیز یک تصمیم گیرنده واقعی محسوب می‌شود. در ماده 20 قانون اساسی کشور آلمان عنوان شما است که هر نوع دخالت نهادهای مذهبی ممنوع است. ساختار حکومتی کشور آلمان فدرال است به این معنی که یک واحد سیاسی کل وجود داشته و به دنبال آن واحدهای سیاسی جز دیده می‌شود که دولت ها هستند. این واحدها به خودی خود مستقل هستند اما در مجموع با هم روال های نظامی و سیاسی را تشکیل می‌دهند. به زبانی دقیق تر و البته ساده تر مسائل مربوط به دفاع و ارز و پول و همینطور سیاست های خارجی مربوط به حکومت فدرال است این در حالی است که دولت ها و واحدهای جزیی تنها در بخش های فرهنگی، آموزشی و مالیات می‌توانند تصمیم گیری های مستقل داشته باشند. در کشور آلمان 16 ایالت وجود دارد که هر یک 3 الی 6 نماینده را به خود اختصاص داده اند. آلمان مشهور به کشوری است که نظام اقتصادی مبتنی بر بازار را اختراع کرده است؛ نرخ دلار آلمان دستخوش تغییرات زیادی است.

 

راهنمای کامل کشور المان

پایتخت و 9 شهر بزرگ آلمان

در مهاجرت به کشور آلمان عموماً افراد به سراغ شهر برلین berlin یعنی پایتخت این کشور می‌روند؛ برلین شهر عجیبی است که در این شهر می‌توانید تاریخ کهن آلمان را به شکل یکجا مشاهده نمایید. شهر برلین هم تاریخی است هم مدرن و این ترکیب به نوبه خود بسیار ارزشمند است. برلین پایتخت فرهنگی سیاسی آلمان محسوب می‌شود و جاذبه های دیدنی زیادی را به خود اختصاص داده است. اتوبوس های دو طبقه کالسکه های توریستی و کنسرت های موسیقی محلی و پاپ تنها بخش کوچکی از این شهر را به خود اختصاص می‌دهد.

 

شهرهای آلمان را بررسی می‌کنیم:

مونیخ munich از دسته شهرهای مهم و بزرگ آلمان محسوب می‌شود که رتبه دوم در لیست کلی شهرهای مهاجرخیز را به خود اختصاص داده است. این شهر رتبه اول نوآوری در آلمان و از نظر کار در رتبه 16 قرار دارد. از نظر سرمایه مونیخ 88 مین شهر آلمان محسوب می‌شود.

فرانکفورت frankfurt رتبه 22 در لیست کلی را شامل شده و از نظر نوآوری رتبه 17 را در کشور آلمان به خود اختصاص داده است. رتبه این شهر در بازار کار 23 اعلام شده است و از دسته شهرهای بسیار زیبا در کشور آلمان محسوب می‌شود.

هامبورگ hamburg رتبه 23 در لیست کلی را شامل می‌شود اما رتبه 8 در نوآوری را داشته در بازار کار رتبه 32 را دارد و بهترین گزینه برای ایرانیان مهاجر محسوب می‌شود.

دوسلدورف dusseldorf در حال حاضر رتبه 19 نوآوری را به خود اختصاص داده است و در لیست کلی رتبه 34 را دارد. این شهر در بازار کار رتبه 21 را شامل می‌شود.

کلن cologne شهری بسیار زیبا در آلمان است که در لیست کلی رتبه 60 را دارد و از نظر نواوری رتبه 30 را به خود اختصاص داده است. این شهر بازار کار خوبی برای جوانان فراهم ساخته است.

استوگارت stuttgart که محل اصلی کارخانه مرسدس بنز است در لیست کلی رتبه 182 را داشته اما از نظر فناوری رتبه 5 را دارد که رقم بسیار عالی محسوب می‌شود. این شهر از نظر بازار کار رتبه 17 را دارد.

اسن essen، برمن bermen، دورتموند dortmund از دیگر شهرهای مهم آلمان محسوب می‌شود که جایگاه خوبی در بازار کار داشته و از دسته شهرهای وسیع و مشهور در آلمان و جهان به شمار می‌آیند.

 

راهنمای کلی کشور المان

ایرانی ها در آلمان
تعداد مهاجران به کشور آلمان روز به روز در حال افزایش است. اینطور که شواهد نشان می‌دهد جمعیت ایرانیان به کشور آلمان در سال 2018 به نسبت سال های قبل بیشتر شده است. در نظر داشته باشید که شرکت های ایرانی در آلمان اغلب در شهر برلین berlin و فرانکفورت frankfurt دیده می‌شود و جمعیت آلمان در سال 2018 بیش از 81 میلیون نفر اعلام شده است که 90 درصد از آنها آلمانی و ده درصد اتباع خارجی هستند که در این میان بخش زیادی از افراد آنها ایرانیان هستند. در سال 2016 رشد مهاجرت ایرانیان از طریق ویزای تحصیلی به این کشور بسیار زیاد بود در سال 2017 در زمینه کسب و کار شاهد رشد 22 درصد ایرانیان مقیم آلمان بودیم این در حالی است که در سال 2018 در زمینه کارآفرینی و ثبت شرکت این کشور توانسته رتبه بالایی را به خود اختصاص دهد.

شرکت های خدمات در زمینه بهداشت و درمان، حمل و نقل، سرویس های درون شهری، سرویس های امنیتی، فضای امنیتی کودکان که توسط ایرانیان در کشور آلمان تأسیس شده است روز به روز در حال افزایش است. در زمینه کار و درآمدزایی کشور آلمان توانسته رتبه خود را از 17 به 9 برساند. شرکت های فرهنگی و آموزشی نیز در این کشور رتبه خوبی دارد. اینطور که شواهد نشان می‌دهد مهاجرت به کشور آلمان از طریق ثبت شرکت به نسبت سایر روش ها با ریسک کمتر و رتبه بیشتری همراه است. این کشور از نظر درامدزایی برای کسانی که تخصص بالایی دارند یک گزینه ایده آل محسوب می‌شود. پرچم آلمان در زمینه های خدماتی بالاست؛ زبان کشور آلمان آلمانی و سوربی است.

 

عجایب آلمان

در شهر روتلینگن reutlingen آلمان باریک ترین خیابان جهان وجود دارد در این خیابان فقط یک فرد می‌تواند حرکت نماید و بازدید از این خیابان قطعاً برای شما نیز جالب خواهد بود. یک قلعه خوف انگیز در جزیره ای به نام طاووس قرار داشته و در کنار رودخانه هاول قرار دارد. بلندترین و طولانی ترین گذرگاه درختی در شهر سانکت اوسوالد Sankt Oswald-Riedlhütte قرار گرفته است. ساختمان ریزی یکی دیگر از عجایب کشور آلمان محسوب می‌شود که در شهر برانزوریخ قرار دارد و طراحی عجیب آن بازدیدکنندگان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. طراحی این ساختمان زیبا به دست هنرمند جیمز ریزی است که در طرح ها در کارتون ها نیز به همین شکل دیده شده است.

خانه وارونه upside down house از دیگر دیدنی های عجیب آلمان محسوب می‌شود که در مکلنبورگ فور پومرن mecklenburg-vorpommern قرار دارد. خانه به شکل برعکس طراحی شده است به طوری که سقف ها روی زمین بوده و ورودی و کف خانه در هوا معلق هستند. این خاله قرمز رنگ از دیدنی های زیبای کشور آلمان محسوب می‌شود.

خانه یوفو futuro house از دیگر عجایب کشور آلمان است که به شکل یک شی عجیب طراحی شده است و از بیرون شبیه به یک شی فضایی است. در نظر داشته باشید که این خانه به صورت کم ارتفاع و عریض است.

ساختمان مشهور به جنگل مارپیچ از دارمشتات darmstadt کشور آلمان قرار دارد و یک جنگل را به شکل مدرن طراحی کرده است به طوری که تمامی قوانین در آن رعایت شده است.

قطار ووپرتال wuppertal از قطارهای مشهور معلق در جهان است که هنوز هم برای جابه جایی مردم استفاده می‌شود؛ این قطار در هوا معلق است.


خلاصه تاریخ آلمان

کشور آلمان تا قبل از سال 1871 میلادی در وضعیت متحد قرار نگرفته بود و پایتختی نداشت و در آن زمان بخش هایی از امپراطو ی روم قرون وسطی دیده شده است. در سال 1815 پس از کنگره وین، کنفدراسیون در شهر فرانکفورت frankfurt تشکیل شد. این شهر در سال 1846 با پایتخت آلمان تبدیل شد و در سال 1871 آلمان در وضعیت متحد قرار گرفت و برلین berlin به پایتخت رسمی این کشور تبدیل شد که در سال 1949 میلادی آلمان به دو بخش آلمان غربی و شرقی تقسیم شده است که پایتخت بخش شرقی برلین و بخش غربی، بن نام گرفت. در سال 1990 دو بخش آلمان با هم متحد شدند و برلین پایتخت واحد این کشور شناخته شد. مقر دولت تا سال 1999 میلادی در شهر بن باقی مانده است. برلینberlin در حال حاضر پایتخت رسمی جمهوری فدرال آلمان است. در سال 1989 دیوار برلین فروپاشی شد و اتحاد آلمان در سال 1990 در 20 ژوئن 1991 مجلس فدرال آلمان را در وضعیت تصویب قرار داد.

 

راهنمای کامل کشور المان

خلاصه ای از جغرافیای آلمان

آلمانgermany کشور موسیقی و هنر در کنار تکنولوژی است. منطق سرسبز آلمان شما را یاده جاده چالوس زیبا و فضای سرسبز خطه شمالی کشور می‌اندازد. کشور آلمان از نظر جغرافیایی در اروپای غربی و اروپای مرکزی قرار دارد. این کشور از شمال با کشور دانمارکdenmark همسایه است و از سمت شرق با کشورهای لهستانpoland و همینطور چک czechمرز مشترک دارد. از سمت جنوب با دریاچه کنستانس هم مرز است. کشور آلمان در مجموع دارای آب و هوای ملایم و معتدل است. تابستان های این کشور گرم بوده و زمستان های برفی و سرد دارد. آلمان یک کشور چهار فصل است. بهترین فصل سفر به این کشور بهار اعلام شده است. هوای خنک پاییزی از دیگر خاطرات خوب سفر به این کشور محسوب می‌شود. ماه سپتامبرseptember و اوایل اکتبرoctober زمان خوبی برای سفر به کشور آلمان محسوب می‌شود.

کشور آلمان همواره به عنوان یکی از مهمترین قطب های تولید گیاهان دارویی در جهان به شمار می‌آید. طبق آمار به دست آمده 60 درصد از داروهای موجود در این کشور برگرفته از گیاهان است و فرآوری گیاهان داروی در این کشور بسیار گسترده است. تا سال ۲۰۰۳سطح کشت گیاهان دارویی در آلمان به میزان 30 درصد افزایش یافته است. در این کشور 112 گونه گیاهی و ادویه ای کشت می‌شود که در این بین در حدود 20 نمونه اهمیت اقتصادی بیشتری دارند. سطح زیر کشت در این کشور با روش های کنترل تلفیق آفات و بیماری ها در وضعیت مدیریت قرار می‌گیرند. تولید ارگانیک گیاهان دارویی در این کشور در حال افزایش است؛ در کشور آلمان سیستمی طراحی شده است که حفاظت از گونه های جانوری سمی بیشتر شود. گونه های جانوری این کشور بسیار متنوع هستند.

 

مشاهیر آلمان

فردیش هلر friedrich heller شیمیدان بزرگ آلمانی است که در شهر فرانکفورت frankfurt متولد شده است. او توانست اوره را از مواد معدنی تولید کند و این شخص در رشته پزشکی و در دانشگاه هایدلبریگ heidelberg شروع به تحصیل کرده است.

کارل زیگلر karl ziegler از شیمیدان های بسیار مشهور آلمانی محسوب می‌شود که در شهر هلسای آلمان متولد شده است. او توانست در سال 1963 جایزه نوبل شیمی را دریافت نماید.

آلبرت انیشتین albert einsteinاز دیگر دانشمندان آلمانی محسوب می‌شود که آثار زیادی از خود به جای گذاشته است او در زمینه فیزیک یک ابرقدرت جهانی محسوب می‌شود. آلبرت یک فیزیکدان و ستاره شناس آلمانی است که در زمینه گسترش ستارگان توانسته به رتبه خوبی دست یابد.

ریچارد آبگ richard abegg در دانشگاه گوتینگن gottingen تحصیل کرده است و در زمینه شیمی به رتبه بالایی رسیده است.

از دیگر شیمی دانان مشهور کشور آلمان می‌توان به گرهارد ارتلgerhard ertl، ویلهلم اوستوالد wilhelm ostwald و مانفرد آیگن manfred eigen اشاره نمود. ارنست اوتو بکمن Ernst Otto Beckmannو پاول هارتکpaul harteck از دیگر شیمی دان های مشهور کشور آلمان محسوب می‌شود که توانستند در جهان به رتبه خوبی برسند.

 

کشورها و مناطق وابسته آلمان

کشور آلمان از سمت شمال با دریای شمال، دانمارک denmark و دریای بالتیک baltic sea مرز مشترک دارد. این کشور از سمت شرق با لهستان poland و همینطور جمهوری چک czech republic هم مرز است و آلمان از سمت غرب با فرانسه france و بلژیک belgium هم مرز بوده؛ این کشور از سمت جنوب با اتریش austria همسایه است. آلمان به طور کلی دارای 16 ایالت است که بزرگترین آن در بخش جنوبی بوده و بایرن bayern نام دارد و کوچکترین آن در شمال غربی قرار دارد و برمن bermen نامیده می‌شود؛ در قلب این کشور رشته کوه های مرکزی وجود دارد.


فرهنگ مردم آلمان

آداب و رسوم مردم کشور آلمان برای شما جالب خواهد بود؛ حدود 95 درصد از مردم کشور آلمان به زبان آلمانی صحبت می‌کنند و البته زبان های سوربی در بخش شرقی این کشور نیز استفاده می‌شود. در حدود 6 درصد از مردم کشور آلمان در مرز دانمارک زندگی می‌کنند. مذهب رسمی مردم آلمان مسیحیت است و در حدود 34 درصد از آنها پروتستان هستند. در آداب و رسوم مردم آلمان برنامه ریزی نقش اساسی دارد. در این کشور مشخص شده است که چه کاری باید در چه ساعتی انجام شود. بنابراین قانونمند بودن بخش مهمی از فرهنگ مردم کشور آلمان محسوب می‌شود. مهندسان در کشور آلمان بسیار مشهور هستند و موقعیت صنعت اتومبیل در این کشور بسیار بالا است.

در کشور آلمان زندگی شخصی از کاری جدا است. از ویژگی های مهم مردم این کشور پس انداز، سخت کوشی و احترام است. در کشور آلمان باید به افراد مسن احترام ویژه ای گذاشته شود. در این کشور صحبت به شکل صریح صورت می‌گیرد و صداقت بخش مهمی از زندگی مردم آلمان است. آداب احوالپرسی در آلمان بسیار رسمی است و با یک دست دادن سریع و محکم انجام می‌شود. شما تا زمانی که فرد خود نخواسته است نمی‌توانید او را به اسم کوچک صدا کنید.

قوانین حجاب کشور آلمان سختگیرانه نیست. به طوری که هر شخص می‌تواند از پوشش مربوط به خود استفاده نماید. در این کشور حضور در دانشگاه ها و مدارس با لباس رسمی مشخص شده است. کارکنان لباس مربوط به خود را می‌پوشند و لباس مهمانی از لباس کار جداست؛ رفتار آلمانی ها با ایرانیان بسیار خوب است این افراد به طور کلی نگاه صلح جویانه به مهاجران دارند و خبری از رفتارهای زننده و بی احترامی نخواهد بود و در آلمان شرایط زندگی درست و دقیق برنامه ریزی شده است.


پیشرفت در آلمان

در سال 2005 در کشور آلمان در زمینه صنعت شاهد رشد بالایی بوده ایم و به این ترتیب تا به امروز صنعت این کشور دستخوش تغییرات مثبت زیادی بوده است.

در سال 2011 کشور آلمان در زمینه کشاورزی توانست رتبه خود را تغییر دهد به طوری که از سیستم های کنترل آفات استفاده نموده و امروز نیز شاهد کیفیت بالای محصولات دامی در این کشور هستیم.

در بخش های شمالی کشور آلمان شاهد رشد بسیار قدرتمندی در زمینه خدمت رسانی به بیماری های خاص هستیم. دانشمندان مشهوری در کشور آلمان توانستند اختراعات خود را به مرحله ثبت رسمی برسانند.در این کشور شرایط زندگی برای کسانی که از نظر تخصصی عالی هستند فوق العاده است.

رشد کشور آلمان در زمینه فناوری های روز دنیا بسیار سریع و شگفت انگیز است به طوری که اختراعات فنی و کاربردی زیادی از سال 2012 تا به امروز در زمینه قطعات کنترلی اتومبیل صورت گرفته است؛ سیستم های آموزشی آلمان نیز از دیگر پیشرفت های مهم این کشور محسوب می‌شود و اقتصاد در کشور آلمان در کل جهان شهرت دارد.اقتصاد کشور آلمان بسیار قدرتمند است.

 

قوانین عمومی در آلمان

1– روز یکشنبه در کشور آلمان روز استراحت و یا روز سکوت silent day نام دارد. تمام کشور در این روز بسته هستند و جاذبه های گردشگری نیز تنها در ساعت های مشخصی باز می‌باشند. در صورتی که در این روز سر و صدا ایجاد کنید جریمه خواهید شد.

2- در صورتی که قصد شرکت در تظاهرات در کشور آلمان دارید نباید هیچ ماسکی بر روی صورتتان قرار بگیرد پوشاندن صورت در تظاهرات پیگرد قانونی دارد.

3- در ایران بالش بازی یک بازی سرگرم کننده است اما در کشور آلمان اگر یک شخص را با بالش بزنید به زندان خواهید رفت، در واقع بالش یک اسلحه محسوب می‌شود.

4- برای رانندگی در اتوبان های کشور آلمان سرعت مجاز بین ۸۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت است تمام شدن سوخت در اتوبان ها و راه رفتن و یا ایستادن به طور کلی در اتوبان ها غیر قانونی محسوب می‌شود. پیش از آغاز رانندگی در اتوبان از پر بودن باک اتومبیل مطمئن شوید.
5- شما باید نام فرزند خود را درست انتخاب کنید و اسامی عجیب و غریب در این کشور رد می‌شود.

6- دانشگاه های دولتی در کشور آلمان رایگان هستند.

7- شرکت های اداری در این کشور منظره ای رو به آسمان دارند و اگر چنین چیزی نباشد غیر قانونی محسوب می‌شود.

8- در آلمان تلاش برای فرار از زندان جرم محسوب نمی‌شود.

9- نرفتن به مدرسه در این کشور ممنوع است.

10- در آلمان به سکوت بسیار اهمیت داده ی شود و شب ها نمی‌توانید از آلات موسیقی استفاده نمایید.

نظرات کاربران ( 2 نظر )
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام