menusearch
dtz-travel.com

راهنمای کامل کشور اسپانیا

تقویم
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
هدر سایت

راهنمای کامل کشور اسپانیا

(0)
(0)
اشتراک خبر در شبکه های اجتماعی اشتراک
تاریخ درج خبر چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰
تعداد بازدید خبر 895
راهنمای کامل کشور اسپانیا
   

نام لاتین

   نام انگلیسی : Spain
 پایتخت   پایتخت : مادرید
       نوع حکومت   نوع حکومت : پادشاهی - پارلمانی
 قاره   قاره : اروپا
 زبان اصلی   زبان رسمی : اسپانیایی
 زبان رایج   زبان‌های رایج : کاتالان، گالیسیائی، باسکی
 جمعیت   جمعیت : 46.733 هزار نفر در سال 2018
 واحد پولی   واحد پولی : یورو هر یورو اسپانیا 1.14 دلار آمریکا
 منطقه زمانی   منطقه زمانی : GMT+2 Utc+0 to +1(CET)
 پیش‌شماره کشور   پیش‌شماره کشور : 0034
 پسوند دامنه   پسوند دامنه وب‌سایت‌ها : .es

راهنمای کامل کشور اسپانیا

رشد اقتصادی در کشور اسپانیا روز به روز بیشتر از قبل است، این کشور زیرساخت های بسیار قوی در زمینه صنعت ایجاد کرده است به طوریکه صنعت و انرژی به نسبت سال های گذشته رشد بیش از 60 درصد داشته است. مادرید پایتخت کشور اسپانیا است که در مرکز جغرافیایی شبه جزیره ایبرین قرار دارد. زبان کشور اسپانیا اسپانیایی است.سیستم بیمارستان و درمانی در کشور اسپانیا بسیار لوکس و پیشرفته است، این کشور از دو فضای بیمارستان خصوصی و دولتی برای خدمت رسانی به مردم استفاده می‌شود. قدمت این شهر به قرن 9 میلادی باز می‌گردد.میزان تولید ناخالص داخلی کشور اسپانیا نیز بیشتر از قبل است. این کشور بعد از برلین دومین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا محسوب می‌شود.شهر مادرید به فوتبال حرفه ای خود مشهور است. کشور اسپانیا در زمینه تجهیزات پزشکی و دارو نیز رتبه خوبی دارد .مبرهن است که کشور اسپانیا یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه اقتصادی محسوب می‌شود و گردش مالی وسیع در سطح جهانی را به خود اختصاص داده است.

 

راهنمای کامل کشور اسپانیا

اقتصاد اسپانیا

کشور اسپانیا پنجمین اقتصاد بزرگ در اتحادیه اروپا محسوب شده و در بین اقتصادهای حوزه یورو نیز رتبه ۴ را دارد و به طور کلی رتبه ۱۴ اقتصادی در دنیا را به خود اختصاص داده است. مبرهن است که کشور اسپانیا یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه اقتصادی محسوب شده و گردش مالی وسیعی در سطح جهانی را به خود اختصاص داده است. پایه‌های قوی این کشور در زمینه صنعت و تنوعی که دارد سبب شده است که رتبه بالایی در زمینه اقتصادی داشته باشد. به طور کلی این کشور یکی از بزرگترین مقصدهای جذب توریست نیز محسوب شده و مشخص است که یکی از رکن‌های مهم درآمدزایی نیز صنعت گردشگری در کشور اسپانیا خواهد بود.

در سال ۲۰۰۸ بحران مالی کل اروپا را فرا گرفت که کشور اسپانیا نیز تحت تأثیر این بحران بود، اما به طور کلی در سال ۲۰۱۴ این کشور توانسته فعالیت‌های تولید و ساخت و ساز خود را افزایش دهد به طوری که نظام‌های بانکی در این کشور، گردش مالی‌های گسترده‌ای را فراهم ساختند و امروزه یکی از بهترین اقتصادهای دنیا محسوب می‌شود.

به طور دقیق‌تر می‌توان بررسی نمود که ساختار اقتصادی این کشور بر خدمات استوار است، به طوری که در بخش‌های صنعتی و انرژی توانسته رشد خوبی داشته باشد؛ این کشور در بخش مسکن و ساخت و سازهای عمرانی از کشورهای قدر دنیا پیشی گرفته است و در نظر داشته باشید که ساخت و سازهای مسکن نقش مهمی در تولید ناخالص داخلی کشور اسپانیا به خود اختصاص داد، این کشور توانسته در بخش خدمات بیش از ۷۵ درصد از تولید ناخالص داخلی را به خود اختصاص دهد که رقم قابل توجهی است و باید در نظر داشته باشید که سیستم‌های خدمات در کشور اسپانیا بسیار پیشرفته دیده می‌شود، به طوری که توریسم یکی از بخش‌های مهم و زیر مجموعه درآمدزایی در این کشور بوده و رشد ۱۰ درصد به نسبت سال‌های قبل داشته است. در نظر داشته باشید که در سال ۲۰۱۶ بیش از ۸۰ میلیون توریست وارد این کشور شده‌اند که این ارقام نشان دهنده این است که کشور اسپانیا یک کشور بسیار مدرن و عالی برای گردشگری و یک کشور بسیار استاندارد در زمینه کار و زندگی محسوب می‌شود و پیش بینی‌ها نشان می‌دهد اقتصاد کشور اسپانیا در سال ۲۰۲۰ رشد ۲۹ درصد خواهد داشت و نرخ یورو کشور اسپانیا بسیار ارزشمند است به طوری که تغییر قیمت یورو کشور اسپانیا بر طبق استاندارد جهانی است.

 

راهنمای کامل کشور اسپانیا

اسپانیا در رنکینگ جهانی
کشور اسپانیا در زمینه خدمات رتبه ۲ در دنیا را دارد به طوری که سهم بزرگی از درآمدزایی این کشور بر اساس خدمات است و همینطور این کشور دارای رتبه بالایی در بخش صنعت و انرژی است و شواهد نشان می‌دهد که بخش‌های صنعت و انرژی به نوبه خود از دسته بخش‌های بسیار مهم محسوب می‌شوند؛ مسکن و بخش‌های کشاورزی نیز در کشور اسپانیا رتبه بالایی داشته و این کشور توانسته رشد بیش از ۳۰ درصد در زمینه کشاورزی داشته باشد. زمین‌های کشور اسپانیا بسیار حاصلخیز است و از دستگاه‌های مناسب با تکنولوژی روز برای محصولات استفاده می‌شود و نشان می‌دهد که روال درآمدزایی در این کشور بسیار عالی است.

کشور اسپانیا در رتبه‌بندی‌های مختلف توانسته خود را به درجه خوبی برساند به طوری که سیستم‌های آموزشی در کشور اسپانیا نیز طبق استانداردهای روز دنیا پیش می‌رود و افرادی که ویزای تحصیلی کشور اسپانیا را دریافت کرده‌اند به سادگی می‌توانند پس از تحصیل وارد بازار کاری شوند به درجه درآمدزای خوبی دست یابند. سیستم بیمه در کشور اسپانیا رشد ۱۵ درصدی داشته است؛ در این کشور بیمه بسیار مهم است و افرادی که قصد دارند در کشور اسپانیا زندگی کنند باید شرایط درستی برای بیمه و خدمات فراهم سازند و باید در نظر داشته باشید که این کشور توانسته است سیستم‌های قدرتمند در زمینه بیمه ارائه دهد و این روال را به شکل کاملاً حرفه‌ای پیش برده است.

سیستم بیمارستان و درمانی در کشور اسپانیا بسیار لوکس و پیشرفته است و این کشور از دو فضای بیمارستان خصوصی و دولتی برای خدمت‌رسانی به مردم ارائه می‌کند به طوریکه استاندارد سازی لازم در هر دو بخش دیده می‌شود و کشور اسپانیا یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه‌های مختلف محسوب می‌شود.

این کشور توانسته از ساده‌ترین طرح‌های موجود در زمینه وام دهی در بانک‌ها استفاده نماید به طوری که سود و بهره کمتری دیده شود. نظام مالیاتی کشور اسپانیا کمی سختگیرانه است و بخشی از درآمد این کشور بر اثر مالیات در نظر گرفته شده و در مجموع رتبه کشور اسپانیا در بخش‌های خدمات و همینطور رفاه اجتماعی بسیار بالا اعلام شده است و رشد ۶۳ درصد به نسبت ۵ سال گذشته داشته که رقم بسیار عالی است.

 

راهنمای کلی کشور اسپانیا

حکومت سیاسی اسپانیا

نوع حکومت در کشور اسپانیا پادشاهی- پارلمانی است و قوه مجریه در کشور اسپانیا نقش مهمی دارد، رئیس دولت نماینده حزب است که اکثر کرسی‌های کنگره نمایندگان را کسب کرده است و مطابق قانون اساسی که در سال ۱۹۷۸ تصویب شد، قوه مقننه از کنگره نمایندگان و همینطور مجلس سنا تشکیل شده است؛ دوره مجلس ۴ سال است و در صورتی که درخواست نخست وزیر و همینطور موافقت پادشاه صورت بگیرد می‌توان پیش از اتمام دوره ۴ساله انتخابات زودرس نیز صورت بگیرد و اعضای هیئت دولت مرکزی در کشور اسپانیا می‌توانند عضو کنگره نمایندگان هم باشد اما عضویت به شکل همزمان در این کنگره و همینطور مجلس محلی ایالت مجاز نخواهد بود، در صورتی که هر نوع قانونی در کشور اسپانیا در وضعیت تصویب، اصلاح و یا حذف قرار بگیرد باید بر اساس رأی اکثریت مطلق کنگره نمایندگان باشد.

کنگره نمایندگان و سنا می‌توانند با ریاست رئیس کنگره جلسات مشترک نیز داشته باشد، این جلسات برای انجام برخی از وظایف بوده و اغلب جنبه قانون گذاری ندارند، در کشور اسپانیا گروه حزب سوسیالیست کارگری دارای ۱۶۴ کرسی است، گروه حزب مخالف مردمی ۱۴۸ کرسی و گروه حزب اتحاد و همگرایی دارای ۱۰ کرسی است. همینطور گروه باسک و چپ سبز به ترتیب دارای ۷ و ۵ کرسی هستند و ساختار سیاسی کشور اسپانیا به طور دوره‌ای به روزرسانی شده و یک سری قوانین جدید به سیستم حکومت این کشور افزوده می‌شود و در صورت وجود قانون نامناسب، دولت سعی به حذف آن خواهد داشت در هر صورت کشور اسپانیا یک کشور کاملاً قانونمند محسوب می‌شود و روال قانونگذاری در این کشور بر اساس رأی اکثریت است که می‌تواند در نتیجه نهایی بسیار تأثیرگذار باشد، پرچم کشور اسپانیا از دو رنگ قرمز و زرد تقسیم شده است.

 

راهنمای کامل کشور اسپانیا

پایتخت و 9 شهر بزرگ اسپانیا

در مهاجرت به اسپانیا اغلب افراد به سراغ پایتخت این کشور می‌روند و علت آن نیز فضای شهری بسیار مدرن و همینطور امکانات عالی است که فراهم شده است، مادرید پایتخت کشور اسپانیا است که در مرکز جغرافیایی شبه جزیره ایبری قرار دارد. این شهر بعد از برلین و لندن سومین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا محسوب می‌شود؛ قدمت این شهر به قرن ۹ میلادی باز می‌گردد، در شهر مادرید به فوتبال حرفه‌ای خود مشهور است و زبان کشور اسپانیا اسپانیایی است.

بارسلونا از دیگر شهرهای بسیار مهم در کشور اسپانیا است که می‌تواند برای مهاجرت یگ گزینه بسیار عالی باشد و این شهر بسیار زیبا است که دارای آب و هوایی معتدل است اغلب افرادی که به کشور اسپانیا سفر می‌کنند این شهر را یک گزینه بسیار عالی می‌دانند.

والنسیا از دیگر شهرهای بسیار مهم در کشور اسپانیا محسوب می‌شود، این شهر دارای فصل تابستان گرمی بوده و البته زمستان‌های معتدلی دارد. شهر والنسیا به طور کلی از نظر هزینه زندگی، کم هزینه و خوب است.

شهر سویا یکی از گرمترین شهرهای ساحلی کشور اسپانیا محسوب می‌شود که از نظر مهاجران یک گزینه خوب است. این شهر به نوبه خود دارای تابستان‌های گرمی است اما در فصل زمستان یک گزینه بسیار خوب محسوب می‌شود.

گرانادا شهری در بخش شرق خودمختار آندلس است که دارای دانشگاه‌ها و جشنواره‌های بسیار وسیعی است. این شهر به نوبه خود یک گزینه بسیار عالی محسوب می‌شود.

شهر ساراگوسا در بالاترین نقطه در دره ابرو قرار دارد و از دسته شهرهای شمالی کشور اسپانیا محسوب می‌شود در این شهر هنوز سنت‌های قدیمی و آداب و رسوم دیده می‌شود.

شهر مالاگا یک شهر بسیار پرجمعیت است که در بخش جنوب کشور اسپانیا قرار دارد این کشور بسیار عالی و جاده‌های طبیعی بسیار دل‌انگیزی دارد. دمای هوا در این شهر از ۱۰ الی ۲۶ درجه سانتی گراد است.

مورسیادر جنوب شرقی، بیلبائو در شمال و سالامانکا در مرکز کشور اسپانیا از دیگر شهرهای بسیار مشهور هستند که برای زندگی و همینطور درآمدزایی گزینه‌های عالی محسوب می‌شوند.

 

راهنمای کامل کشور اسپانیا

ایرانی ها در اسپانیا

زیر ساخت‌های قدرتمندی در کشور اسپانیا در زمینه صنعت وجود دارد. به این ترتیب افرادی که قصد مهاجرت از طریق ثبت شرکت در اسپانیا را دارند به سراغ صنعت مشخصی می‌روند به طوریکه شرکت‌های ایرانی در کشور اسپانیا در زمینه صنعت رشد ۲۵ درصدی داشته است. همینطور این کشور در زمینه خدمات نیز پذیرای مهاجران سرمایه گذار است به طوریکه رتبه شرکت‌های ایرانی خدماتی در کشور اسپانیا در سال ۲۰۱۸ در حدود ۷ درصد بیشتر شده است. در نظر داشته باشید که این کشور به نوبه خود بهترین روال‌های پذیرش مهاجر را در زمینه‌های سرمایه‌گذاری اعلام نموده است. اینطور که مشخص شده است شرکت‌های ایرانی که در زمینه ماشین آلات و قطعات فعالیت می‌کنند نیز بیشتر از پیش است.

جمعیت ایرانی در کشور اسپانیا در سال ۲۰۱۸ در حدود ۲۵ درصد بیشتر از ده سال پیش است و این رقم نشان می‌دهد که کشور اسپانیا یک کشور قدرتمند در زمینه زندگی و کار محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که ایرانیان در کشور اسپانیا علاقه به ثبت شرکت در زمینه صنایع غذایی نیز دارند و این روال سبب می‌شود که رتبه این کشور به طور دقیق بالاتر باشد. اینطور که مشخص است کشور اسپانیا یک کشور بسیار قدرتمند است و مشخص است که شرکت‌های ایرانی در کشور اسپانیا توانستند گردش مالی گسترده‌ای را فراهم سازند. جذب نیرو در کشور اسپانیا به طور دوره‌ای تعیین می‌شود و اگر شما قصد دارید با هدف کارآفرینی نیز وارد این کشور شوید می‌توانید برای، ثبت شرکت ایده خود را به مرحله ثبت نهایی برسانید. از یاد نبرید که کشور اسپانیا یک کشور بسیار وسیع در زمینه خدمت‌رسانی محسوب می‌شود. این کشور در زمینه صادرات نیز رشد ۳۱ درصدی داشته است که رقم قابل توجهی است.


عجایب اسپانیا

قصر الحمرا یکی از جاذبه های بسیار عجیب در کشور اسپانیا محسوب می‌شود که ساختار آفریقایی دارد و یکی از بهترین دیدنی های کشور اسپانیا است و معماری باشکوهی که در این قصر دیده می‌شود قطعا برای شما جذاب خواهد بود، این مقصد به نوبه خود می‌تواند برای آغاز سفر شما یک گزینه بسیار عالی باشد.

کلیسای ساگرادا یک کلیسای بسیار مهم و عالی در کشور اسپانیا است که شاهکار معماری گائودی محسوب می‌شود و این کلیسا در شهر کاتالان قرار دارد و بسیار مشهور است. به محض دیدن ظاهر این کلیسا در فکر فرو خواهید رفت.

مگر می‌شود به کشور اسپانیا سفر کرد اما از موزه دل پرادو دیدن نکرد؟

آثار هنری که در این موزه دیده می‌شود بسیار خاص است، این موزه در کشور اسپانیا برای کسانی که قصد دارند با فضای تاریخی این کشور آشنا شوند یک گزینه بسیار عالی محسوب می‌شود.

کلیسای جامع سویل از دیگر کلیساهایی است که در کشور اسپانیا دیده می‌شود و دارای یک فضای ترکیبی بی نظیر است، این کلیسا به نوبه خود یک گزینه بسیار عالی برای کسانی است که می‌خواهند با معماری های داخلی این کشور آشنا شوند.

 

راهنمای کامل کشور اسپانیا

جغرافیای اسپانیا

کشور اسپانیا در بخش جنوب غربی اروپا قرار دارد و به طور دقیق‌تر بین مدارد ۲۶ الی ۴۴ درجه شمالی قرار گرفته است، نصف النهار گرینویچ از کنار شهر والنسیای کشور اسپانیا می‌گذرد و مساحت این کشور به طور کلی ۵۰۵۹۹۲ کیلومتر مربع اعلام شده است و رتبه ۵۱ از نظر وسعت را دارد؛ این کشور در بخش شمالی با فرانسه و آندورا همسایه است و از بخش غربی با کشور پرتغال مرز مشترک دارد و از بخش جنوبی با مراکش هم مرز است، کشور اسپانیا دارای مرزهای دریایی در بخش شرقی با دریای مدیترانه‌ای است و همینطور که مشخص است از سمت غرب و شمال با اقیانوس اطلس همسایه است. زبان رسمی در کشور اسپانیا اسپانیایی است و بخش‌های شمالی این کشور دارای پوشش گیاهی بسیار وسیعی است و نژاد جمعیت کشور اسپانیا به طور کلی ترکیبی است؛ در حدود ۹۷ درصد از مردم این کشور مسیحی هستند و مردم کشور اسپانیا بسیار سخت کوش هستند و به خانواده اهمیت زیادی می‌دهند، این کشور آب و هوای معتدلی دارد به طوری که بخش‌های مرکزی کشور اسپانیا بهترین گزینه برای زندگی ایرانیان محسوب شده و گونه‌های گیاهی کشور اسپانیا به نسبت سال‌های گذشت کمتر شده است اما هنوز گونه‌های جانوری در این کشور بسیار متنوع است.

 

مشاهیر اسپانیا

کشور اسپانیا در زمینه تصویرگری رتبه خوبی دارد به طوریکه توانسته در زمینه هنری نیز خود را بالاتر نشان دهد و خاویر بورتت و سالوادور دالی دو چهره مهم تصویرگری در تاریخ کشور اسپانیا محسوب می‌شوند که رتبه های زیادی را برای خود فراهم ساختند.

در کشور اسپانیا حکاکی نیز رشد خوبی داشت به طوریکه ادوارد چیلیدا یک چهره بسیار مشهور حکاکی در کشور اسپانیا محسوب می‌شود و او توانسته ایده های ترکیبی قدرتمندی را در کشور اسپانیا فراهم سازد، مجسمه سازی از دیگر موفقیت های کشور اسپانیا محسوب شده و آلنوسو دکورروبیس، آنتونی تاپی یس و همینطور آنتونیو لپز از چهرهای بسیار مشهور در این زمینه محسوب می‌شوند.

 

مناطق وابسته اسپانیا

نیروهای دریایی قدرتمند دو کشور پرتغال و کشور اسپانیا در قرن ۱۵ رقابت‌های خود را در زمینه اکتشاف مناطق زمین شروع کردند و در سال‌های گذشته از ابتدای امپراتوری کشور اسپانیا در سرزمین‌های متعددی گسترش یافت به طوریکه ۶۰ کشور مستقل دنیا در گذشته مستعمره کشور اسپانیا بوده اند؛ استعمارگری کشور اسپانیا در قاره آمریکا یک گزینه بسیار بالا در تاریخ محسوب می‌شود.


فرهنگ مردم اسپانیا

مردم کشور اسپانیا بسیار شاد هستند و در این کشور موسیقی بخش مهمی از زندگی مردم محسوب شده و مردم کشور اسپانیا بسیار اهل رقص هستند، در این کشور فضای گردشگری به شکل دقیق فراهم است به طوریکه رفتار مردم کشور اسپانیا با توریست ها بسیار عالی است همه لبخند می‌زنند و شما را دعوت به تست غذاهای سنتی می‌کنند و در کشور اسپانیا هرگز حس غربت ندارید.

مردم کشور اسپانیا عادت به خواب کوتاه بعد از ظهری دارند و انعام دادن نیز بخشی از عرف کشور اسپانیا محسوب می‌شود البته قبلاً نبود و به دلیل وجود گردشگران خارجی در این کشور جا افتاده است، مردم کشور اسپانیا بسیار مهربان هستند و در این کشور لباس هایی که استفاده می‌شود اغلب از جنس جین بوده و البته برای مراسم های مختلف هنوز هم لباس های رنگارنگ و پوشیده اسپانیایی دیده می‌شود؛ حجاب کشور اسپانیا متعادل و البته آزاد است به طوریکه شهرهای کشور اسپانیا هر یک دارای پوشش های سنتی مخصوص به خود هستند.


پیشرفت در اسپانیا

رشد اقتصادی در کشور اسپانیا روز به روز بیشتر از قبل است، این کشور زیرساخت‌های بسیار قوی در زمینه صنعت ایجاد کرده است به طوریکه که صنعت و انرژی به نسبت سال‌های گذشته رشد بیش از ۶۰ درصد داشته است. همینطور میزان تولید ناخالص داخلی کشور اسپانیا نیز بیشتر از قبل است؛ کشور اسپانیا در زمینه تجهیزات پزشکی و دارو نیز رتبه خوبی دارد، دارو در این کشور به میزان ارزشمندی تهیه می‌شود به طوریکه استانداردسازی‌های لازم را نیز پوشش می‌دهد و می‌تواند در جنبه‌های صادراتی نیز وارد شود. در نظر داشته باشید که کشتی‌سازی نیز از دیگر پیشرفت‌های مهم در کشور اسپانیا محسوب می‌شود. کشتی و قطعات مربوط به آن اغلب در کشور اسپانیا در روال‌های صادراتی دیده می‌شود. البته به طور دقیق محصولات صادراتی این کشور قطعات خودرو، محصولات غذایی و همینطور دخانیات است.
سیستم‌های آموزشی کشور اسپانیا رشد بیش از ۷۵ درصد به نسبت سال‌های قبل داشته است. دانشگاه‌های این کشور بسیار قدرتمند ظاهر شده‌اند به طوریکه از بهترین واحدهای درسی و آزمایشگاه‌ها در این کشور استفاده می‌شود و تحصیل و کار همزمان از دیگر ویژگی‌های مثبت مهاجرت به کشور اسپانیا محسوب می‌شود. افرادی که قصد ادامه تحصیل در زمینه دکترا در کشور اسپانیا را دارند باید بدانند که این کشور بهترین فضای تحصیل برای دکترا با هزینه ارزان را فراهم ساخته است.
این کشور دارای فضای قدرتمند در زمینه گردشگری است به طوریکه توریسم از دسته موفقیت‌های مهم کشور اسپانیا محسوب شده و فضای گردشگری بسیار مدرن در کشور اسپانیا اغلب به شکل دقیقی فراهم می‌شود و مشخص است که این کشور توانسته نظر گردشگران خارجی را به خود جلب نماید در نظر داشته باشید که این کشور دارای ۴ بازار اصلی در زمینه محصولات غذایی است.

قوانین عمومی در اسپانیا

زندگی شبانه در کشور اسپانیا تبدیل به یک عادت شده است و دیده می‌شود که بسیاری از افراد روزها در منزل هستند اما شب‌ها به جشن مشغول هستند و جشن‌های محلی در کشور اسپانیا دارای قوانین مخصوص به خود است و به طور کلی باید شادی در وضعیتی باشد که سبب تشویش عمومی نشود، مردم کشور اسپانیا یک مردم عالی در روال‌های زندگی محسوب می‌شود.

در این کشور وقتی دو شخص به هم معرفی می‌شوند معمولاً با هم دست می‌دهند و پس از دوستی باید در آغوش گرفتن دیده شود و روبوسی کردن در بین بانوان بیشتر رایج است؛ در کشور اسپانیا نباید پیش از میزبان شروع به غذا خوردن نمایید.

نظرات کاربران ( 0 نظر )
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام