menusearch
dtz-travel.com

آشنایی با نمایشگاه پزشکی مدیکا در آلمان

تقویم
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
جستجو
هدر سایت

آشنایی با نمایشگاه پزشکی مدیکا در آلمان

(0)
(0)
اشتراک خبر در شبکه های اجتماعی اشتراک
تاریخ درج خبر یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰
تعداد بازدید خبر 1138
آشنایی با نمایشگاه پزشکی مدیکا در آلمان

آشنایی با نمایشگاه مدیکا آلمان

اهمیت این نمایشگاه سبب شده است که همه ساله افراد مختلفی برای حضور در نمایشگاه مدیکا آلمان علاقه مند باشند، بهترین راه برای بازدید از این رویداد بزرگ پزشکی در آلمان، استفاده از تورهای نمایشگاهی است. آژانس های معتبر گردشگری سالانه تورهای زیادی را برای بازدید از نمایشگاه های بین المللی در سراسر جهان تدارک می‌بینند؛ شما می‌توانید با رزرو تور نمایشگاه مدیکا آلمان و بازدید از دستاوردها و نوآوری های صنعت پزشکی، قدم مهمی در راه پیشرفت و توسعه کسب و کار خود بردارید و همچنین همزمان با بازدید از نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا می‌توانید از جاذبه های توریستی آلمان نیز استفاده کنید و به گشت و گذار در این کشور صنعتی و پیشرفته بپردازید.

 

آشنایی با نمایشگاه پزشکی مدیکا در آلمان

همه ساله نمایشگاه ها و رویدادهای بسیار زیادی در زمینه پزشکی در سراسر جهان برگزار می‌شود اما نمایشگاه مدیکا آلمان با تمام آنها تفاوت دارد و مهمترین دلیل اعتبار و شهرت نمایشگاه پزشکی مدیکا، قدمت آن است. نزدیک به 40 سال است که این نمایشگاه با بهترین شیوه و به شکلی با شکوه برگزار می‌شود. علاوه بر آن، کشور آلمان نیز یکی از کشورهای برتر قاره اروپا و جهان در زمینه تجهیزات پزشکی است؛ بنابراین شرکت ها و کارخانجات مشهوری در آلمان حضور دارند که می‌توانند محصولات نوین خود را در نمایشگاه مدیکا آلمان ارائه کنند. حضور پرتعداد شرکت ها از سایر نقاط دنیا نیز باعث شده است که با حضور در نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان بتوان از تجارب ارزشمند آنها به خوبی استفاده کرد و دستاوردهای آنها در این مورد آشنا شد. تنوع محصولات پزشکی ارائه شده در این رویداد جهانی به اندازه ای بالا است که می‌تواند برای تمام افراد مرتبط با صنعت پزشکی مفید باشد.

 

نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا در کجا برگزار می‌شود؟
نمایشگاه مدیکا در سال 2019 در تاریخ 27 تا 30 آبان ماه 1398 برپا می‌شود. بنابراین با در نظر گرفتن این تاریخ باید به رزرو تور نمایشگاهی برای حضور در این رویداد بزرگ پزشکی اقدام نمایید که شهر دوسلدورف در آلمان نیز میزبان این نمایشگاه بین المللی است و این شهر با داشتن زیر ساخت های مناسب و شهرت جهانی در زمینه برگزاری نمایشگاه های مختلف گزینه ای ایده آل برای برپا کردن نمایشگاه مدیکا آلمان بوده است؛ جالب است بدانید که بیش از 60 کشور در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد و جدیدترین محصولات خود در حوزه پزشکی و تجهیزات پزشکی را برای بازدیدکنندگان ارائه می‌دهند. همچنین بیش از 5000 غرفه برای ارائه محصولات در نظر گرفته می‌شود که شرکت ها می‌توانند به آسانی این محصولات و تجهیزات پزشکی را در معرض دید همگان قرار دهند.

 

نمایشگاه مدیکا آلمان برای چه کسانی مناسب است؟
فناوری ها و تجهیزات پزشکی موجود در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف آنقدر تنوع و گستردگی دارد که برای بسیاری از افراد مناسب خواهد بود؛ اما قطعا کسانی که به هر نحوی با صنعت پزشکی ارتباط دارند می‌توانند بهره بیشتری از این نمایشگاه ببرند و بنابر این پیشنهاد ما این است که افرادی مانند پزشک های عمومی، پزشک های متخصص، پزشکان بیمارستان، پرستاران و مدیران بیمارستان به هیچ وجه حضور در نمایشگاه مدیکا آلمان را از دست ندهند زیرا می‌توانند تجارب گران بهایی را در مواجهه با شرکت های بزرگ پزشکی جهان به دست آورد و علاوه بر این افراد، متخصصان آزمایشگاه های پزشکی، مهندسان فنی مرتبط با تجهیزات پزشکی و همینطور دستیاران آنها نیز می‌توانند از ایده های ارائه شده در این نمایشگاه استفاده کنند.


بخش های مختلف نمایشگاه مدیکا آلمان
در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی دوسلدورف موضوعات مختلفی وجود دارد که محصولات ارائه شده در این نمایشگاه با توجه به همین موضوعات طبقه بندی می‌شوند و مهمترین بخش نمایشگاه مدیکا، توجه به فناوری های نوین در پزشکی است؛ به همین دلیل انواع تجهیزات پزشکی و درمانی در زمینه جراحی، وسایل بیمارستانی، تجهیزات خاص پزشکی و الکترو پزشکی در نمایشگاه مدیکا دوسلدورف در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. از جمله سایر موضوعات ارائه شده در این رویداد بزرگ می‌توان به تجهیزات پزشکی مرتبط با فیزیوتراپی و ارتوپدی اشاره کرد، به طوری که شما می‌توانید با حضور در نمایشگاه پزشکی آلمان از انواع اعضای مصنوعی و ایمپلنت های پزشکی ساخته شده توسط مواد مختلف بازدید کنید. همچنین تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیص بیماری نیز جزء بخش های پرطرفدار نمایشگاه است که می‌تواند برای اکثر بازدیدکنندگان با جذابیت های خاصی همراه باشد.

 

برای حضور در نمایشگاه بین المللی مدیکا به اقداماتی باید انجام داد؟
اگر می‌خواهید در نمایشگاه مدیکا آلمان حضور پیدا کنید باید ابتدا ویزای شینگن آلمان را دریافت کنید، چرا که این نمایشگاه در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می‌شود که در حوزه شینگن قرار دارد و به همین منظور باید با مراجعه به سایت سفارتخانه آلمان از شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای دوسلدورف آلمان آگاهی پیدا کنید. سپس با حضور در سفارتخانه آلمان و تحویل مدارک مورد نیاز می‌توانید ویزای آلمان را دریافت کنید که البته برای حضور در این نمایشگاه بهتر است از تورهای نمایشگاهی استفاده کنید و این تورها می‌توانند با قیمتی مناسب شما را به یکی از مشهورترین نمایشگاه های بین المللی در زمینه تجهیزات پزشکی ببرند.

نظرات کاربران ( 1 نظر )
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام