menusearch
dtz-travel.com

کشتی کروز MSC

تقویم
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
جستجو
هدر سایت

کشتی کروز MSC

(0)
(0)
اشتراک خبر در شبکه های اجتماعی اشتراک
تاریخ درج خبر شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
تعداد بازدید خبر 1185
کشتی کروز MSC

کشتی کروز MSC

کمپانی MSC Cruises ایتالیا چهارمین خط از نظر حجم ناوگان و بزرگترین شرکت خصوصی کروز در جهان است. همچنین رهبر بازار در دریای مدیترانه، جنوب آمریکا و آفریقای جنوبی است که رشد بی سابقه ای در چند سال اخیر داشته است. شرکت MSC Cruises در طول سال برنامه سفر گسترده‌ای در فصول مختلف در شمال اروپا، اقیانوس اطلس، جزایر کارائیت، کوبا، آمریکای جنوبی، آفریقای جنوبی، ابوظبی، دبی و عمان اجرا می‌کند. این شرکت 800 درصد از سال 2004 رشد نموده است و در سال 2014 پذیرای 1.67 میلیون میهمان با گردش مالی یک و نیم میلیارد یورو بوده است، به علاوه MSC Cruises رشد 15 درصدی را برای سال 2015 پیش‌بینی کرده بود که محقق شد و MSC Cruises یک شرکت اروپایی مستقر در سوئیس با ریشه های عمیق مدیترانه ای است که دارای 15000 پرسنل در سراسر جهان بوده و در 45 کشور حضور دارد؛ همچنین می‌توانید در لیست تور کشتی کروز اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

 

کشتی کروز MSC

سبک زندگی مدیترانه ای در MSC

کمپانی MSC Cruises در دریای مدیترانه به دنیا آمده است و همچنان این کمپانی در حال الهام گرفتن از این میراث برای فراهم آوردن یک تجربه منحصر به فرد برای گردشگران در سراسر جهان است.

از مهمان نوازی بی نظیر خدمه چندزبانه MSC تا ارائه خوراک فوق‌العاده بر مبنای این ایده استوار است که خوراک خوب یک سبک زندگی است؛ خلاقیت و نوآوری در طراحی داخلی و خارجی منجر به دریافت جوایز معتبر بین‌المللی در زمینه معماری توسط MSC شده است، این کمپانی به مسیر خود در ارائه استانداردهای جدید در کروزینگ ادامه میدهد، استانداردهایی که در MSC Aurea Spa، سالن‌های ورزشی لوکس و MSC Yacht Club که مخصوص اعضای ویژه است و خدمات لوکس و ویژه دیگر اعمال شده است.

 

مسئولیت MSC Cruises در قبال محیط و انسانیت
شرکت Msc به واسطه تعهد خود در نگهداری از اکوسیستم دریایی، همچنین حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان و مسافرین در ناوگانش گواهی نامه ها و جوایز متعددی را دریافت نموده است.

در سال 2013 کمپانی MSC Cruises به عنوان اولین شرکت موفق به دریافت جایزه 7 Golden Pearls از جانب موسسه بین‌المللی Bureau Veritas به خاطر حفاظت از محیط زیست برای کشتی های کلاس فانتازیا شد؛ این جایزه منحصر به فرد به علت دریافت گواهینامه ISO 50001 به عنوان بالاترین استاندارد در عملکرد بهینه مصرف انرژی، گواهینامه ISO 14001 برای مدیریت محیطی، ISO 22000 برای امنیت خوراکی و OHSAS 18001 برای سلامت و امنیت حرفه ای، بوده است.

همچنین با وجود کشتی های MSC Preziosa ،MSC Divina و MSC Splendida این شرکت با موفقیت استانداردهای سخت گیرانه Bureau Veritas در زمینه تاثیرات انرژی را به طور داوطلبانه پیاده سازی نموده است، در ضمن کیفیت و سلامت پذیرایی شرکت در ساحل یا سفر به طور رسمی منطبق با گواهینامه های ISO 9001 و ISO 22000 است و تعهد MSC در حفاظت از دریاها تا جایی بوده که این مجموعه از اولین شرکت های کروز است که به طور داوطلبانه اقدام به کاهش آلاینده ها در بنادر در سطحی پایینتر از قوانین اعلام شده، کرده است.

شرکت Msc مشارکت مهمی با یونسیف در سال 2009 در رابطه با کمک به تحصیل کودکان و نوجوانان محروم در 126 شهر آسیب پذیر برزیل داشته است که تا پایان 2013 حجم این همکاری به بیش از 2میلیون یورو رسیده است و در سال 2014 این همکاری با یونسیف برای مقابله با قحطی و سوء تغذیه کودک در کشورهای درحال توسعه تمدید شد.

نظرات کاربران ( 0 نظر )
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام